centrum serwisowe

telefon2

Junkers, montaż i serwis

 

serwis kotłów gazowych Junkers

 

Junkers to jedna z największych i najbardziej znanych firm produkujących gazowe urządzenia grzewcze. Oczywiście firma Profi-Term montuje i serwisuje kotły gazowe junkers`a. Zobaczmy jednak jakie urządzenia znajdziemy w ofercie firmy Junkers.

 

Oczywiście Junkers ma w swojej ofercie:

  • Kotły konwencjonalne
  • Kotły kondensacyjne
  • Gazowe przepływowe podgrzewacze wody

 

Każdy z wyżej wymienionych rodzajów kotłów czy podgrzewaczy wody, musi być zamontowany przez firmę mającą odpowiednie uprawnienia i doświadczenie. Nasi pracownicy mają wszystkie wymagane przez producenta uprawnienia, a codzienna praca z urządzeniami grzewczymi junkersa sprawia, że mamy równierz niezbędne do wykonania serwisu i montażu doświadczenie.

 

Firma Profi-Term montuje i serwisuje kotły i urządzenia grzewcze Junkers`a na terenie miast Bielsko Biała, Cieszyn, Pszczyna oraz na terenie tych powiatów. Używamy do napraw oryginalnych części zamiennych rekomendowanych przez firmę Junkers. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami pomiarowymi niezbędnymi do serwisu urządzeń gazowych Junkers oraz do ich poprawnej regulacji.

 

Jesli mają Państwo problem z kotłem czy podgrzewaczem Junkers zapraszamy do kontaktu. Numer telefonu oraz adres email znaleźć można u dołu tej strony i w dziale kontakt.

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.