centrum serwisowe

telefon2

Gazowe kotły Beretta, producent, montaż i serwis

 

kotly gazowe beretta

 

Rok 1950 to rok powstania marki Beretta. Dokładnie stało się to we wrześniu w Lecco we Włoszech. Firma na początku swojej działalności była jedynym inżynieryjnym wykonawcą dla włoskiego koncernu o międzynarodowym zasięgu. W 1969 roku Beretta uruchomiła pod własną marką produkcję stojących kotłów olejowych.

Rok 1979 zaowocował pierszym wiszącym kotłem gazowym i w tym własnie roku Beretta mając na uwadze kryzys i alternatywę w postaci gazu dla innych paliw, wprowadza gazowy kocioł wiszący do produkcji. To był strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Wróćmy jednak do czasów teraźniejszych i nowości firmy Beretta.

 

Kotły tego producenta projektowane są we Włoszech, jednak produkcja w pełni odbywa się w Polsce w Toruniu skąd kotły eksportowane są na cały świat.

 

Zobaczmy zatem co znajduje się w ofercie firmy Beretta

Na początek możemy spodziewać się ofert specjalnych, które firma ciągle aktualizuje i poleca w nich między innymi
pakiety kotłów jednofunkcyjnych z zasobnikami ciepłej wody użytkowej. Szczegóły pakietów najlepiej sprawdzić na stronie internetowej producenta, mamy wtedy pewność że informacje są najnowsze a ceny aktualne.

Oczywiście w ofercie nie mogło zabraknąć Wiszących kotłów kondensacyjnych jedno i dwufunkcyjnych wśród których znajdziemy takie konstrukcje jak:

Ciao Green

Minute Green

Minute Green w kaskadzie

czy Exclusive Green HE

wszystkie w klasie energetycznej "A"

 

Ważnym jest patrząc ze strony użytkownika, że jednym z warunków gwarancji na kotły Beretta jest montaż i serwisowanie kotła przez uprawniony do tego typu zadań serwis. A skoro już przy tym jesteśmy musimy przypomniec że firma Profi-Term ma takie uprawnienia i montuje oraz serwisuje kotły gazowe firmy Beretta.

 

Moglibyśmy jeszcze długo pisać o kotłach gazowych Beretta jednak najlepszym rozwiązaniem jest po prostu kontakt z nami. Jeśli sa Państwo zainteresowani kotłami Beretta lub chcą państwo zlecić serwis tychże kotłów prosimy o telefo na numer podany u dołu strony. Wyczerpująco odpowiemy na pytania oraz doradzimy jaki kocioł wybrać, aby spełniał Państwa oczekiwania i wymagania.

 

 

 

 

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.